درباره ما

درباره ما

وب سایت راد پوش با این هدف که کاربرانش را در جهت بهبود تبلیغات آنلاین کمک کند، تاسیس و شروع به کار کرده است. این سایت کاملا تخصصی و برای توسعه خدمات ریتنشن مارکتینگ (بازگشت مشتریان) کار می کند. تیم راد پوش با داشتن گروهی از افراد متخصص با مدیریت بالا در جهت بهتر شدن تبلیغات آنلاین باعث رضایت کاربرانش شده است و برای رونق کسب و کارهای آنلاین تاسیس و شروع به کار کرده است، اما هدف ما این است که به جای جذب کاربران جدید از کاربران فعلی خود غافل نشویم و امکانات تبلیغاتی جدیدی برایشان فراهم کنیم، همین امر ما را از بقیه سایت ها که در این زمینه فعالیت دارند متمایز کرده است.

 خدمات بازاریابی و مارکتینگ


 سایت راد پوش تاسیس شده تا درجهت تبدیل بازدیدکنندگان به کاربران و مشتریان دائمی به سایت های دیگر کمک کند. راد پوش با استفاده و ارائه ابزارهایی برای تحقق این اهداف، می تواند باعث رونق کسب و کارتان شود و حتی شما را مستقیم به کاربرانتان متصل می کند تا بتوانید پیام ها و تبلیغات جدیدتان را برای کاربرانتان بفرستید و همیشه با آنها تعامل داشته باشید. درحال حاضر سرویس پوش نوتیفیکیشن وب  محصول اصلی سایت راد پوش می باشد و در آینده قابلیتهای دیگری به مجموعه اضافه خواهد شد.

 با ثبت نام و اعتماد به سایت راد پوش می توانید از خدمات این سایت بهره مند شوید که به شما برای تعامل با مشتریان و کاربران تان کمک می کند. سایت راد پوش با ارائه ابزاری به کاربران این اختیار را می دهد تا در دنیای بزرگ و پر از اطلاعات، مطالب متنوع مورد نیاز و مورد علاقه شان را دریافت کنند.

 تیم راد پوش


 سرمایه مهم و قابل توجه سایت راد پوش در اختیار داشتن نیروی متخصص با مدیریت بالا است، که با استفاده از تکنولوژی و ابزارهای روز دنیای بازاریابی و اینترنت، نه تنها آشنا هستند بلکه مهمترین دغدغه شان ارائه خدمات بهتر به کاربران سایت ها است. تاکید می کنیم که تیم راد پوش به تمامی خواسته ها و نیازهای مشتریان و کاربرانش در طول زمان پاسخ می دهد. همواره ما منتظر دریافت نظرات شما جهت بهبود سایت و قابلیتهای آن هستیم.