سوالات متداول

1.پلتفرم رادپوش چیست و چه خدمات و محصولاتی رائه می دهد؟


اگر مدیر سایت هستید یا کسب و کار آنلاین دارید با ثبت نام در سایت رادپوش می توانید کاربران خود را از طریق استفاده از پوش نوتیفیکیشن وب، به وب سایت خود برگردانید و با اعمال این تعامل آنها را به کاربران همیشگی تبدیل کنید.


2.پوش نوتیفیکیشن وب چیست؟


پوش نوتیفیکیشن وب یک پیام متنی یا تصویری است که بر روی مرورگر کامپیوتر یا موبایل کاربر فرستاده می شود. در کسب کارهای اینترنتی برای بهبود روند سایت نیاز است که کاربران فعلیتان را نگه داشته و همیشه با آنها ارتباط برقرار کنید، که استفاده از پوش نوتیفیکیشن به شما در این راه کمک می کند. پوش نوتیفیکیشن وب می تواند حاوی عکس و متن و لینک باشد و کاربران با کلیک بر روی آن به سایتتان هدایت می شوند.


3.ریتنشن مارکتینگ چیست و چه طور به کسب و کار من کمک می کند؟


برای بازاریابی کاربران فعلی ساییتان می توانید از ریتنشن مارکتینگ یا بازاریابی بازگشتی کمک بگیرید. همه ی کسب و کارها در کنار جذب کاربران جدید باید به فکر نگه داشتن و برقراری همیشگی با کاربران فعلی خود هم باشند که استفاده از این ابزار در سایت رادپوش این امکان را در اختیارتان می گذارد. پوش نوتیفیکیشن و ایمیل مارکتینگ از دیگر ابزارهای ریتنشن مارکتینگ است که با صرفه جویی در هزینه هایتان به شما در افزایش فروش و افزایش ترافیک و بالا بردن نرخ تعامل کاربران کمک می کند.